04 Şubat 2016

Sürat Kargo İçi Boş Kargo Ambalajı!

Sürat Kargo Kırıkkale şubesinden adrese adrese teslim gönderilen kargom 19/01/2016 günü İstanbul Maltepe Gülsuyu şubesi görevlisi ile evime ulaştırıldığında kargo ambalajının yırtık, içinde boş olduğunu fark ettim.

Gönderilen eşyamın bir tarafa boş kargo ambalajını teslim etmekte ısrar eden ve biz müşteriler çok saf zanneden bir kargo görevlisi diğer diğer tarafta. Daha sonra müşteri temsilcisi ile görüştüm 10 gün geçmesine rağmen bırakın zararımın karşılanmasını arayan dahi olmadı. Böyle mi kurumsal olacaksın Sürat Kargo?

Alper 98 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi04 Şubat 2016

    Sayın Alper A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön