12 Ekim 2015

Sürat Kargo İade Halılara Zarar Vermiş Bizi Çok Mağdur Etti!

Halibul.com adlı firmadan iki tane halı aldık halılar eve geldiğinden beklediğimizden kötü çıktı. Bizde iade ettik. Halıları Sürat Kargo ile geri gönderdik. Halibul.com adlı firma halıların kargo tarafından kirli gönderildiğini ve bu sebepten geri alamayacağını belirtmiş. Kargoda halıları kirlettiğini kabul etmeyip bize sigortadan ödeme yapmıyor.

Halılar kargoda para Halibul.com'da 2 aydan beri bekliyoruz. Olmaz olsun Sürat Kargo helal etmiyoruz verdiğimiz paraları. Kim ne zaman nasıl bizim mağduriyetimizi çözecek?

Fikret 56 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Ekim 2015

    Sayın Fikret K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön