Sürat Kargo İade Alınmayan Paketim!

Firdevs M. |

N11.com üzerinden aldığım siparişim Sürat Kargo aracılığı ile gönderildi. Daha sonra sitedeki fotoğraftan farklı ve kötü kalitede bir ürün geldiğini görünce iade etmek istedim.

27 Haziran Pazartesi günü arayıp talebimi Sürat Kargo'ya ilettim. Foça'da ikamet ediyorum ve bana en yakın Aliağa şubesi haftada bir gün ve sadece pazartesi günleri geliyorlarmış Foça'ya. Tam 3 pazartesi geçti ve paketim halen teslim alınmadı.

Aliağa şubesi hiçbir şekilde telefonlarına bakmıyor. Müşteri hizmetleri dahi ulaşamıyor kendilerine. Ayrıca müşteri hizmetleri de şikayetimi kaydetmekten başka bir işe yaramıyor. Bu kadar zamandır defalarca aradım hala bir sonuç yok. Mağazayı da arayıp durumu anlattım ve Sürat Kargo ile çalışmamaları gerektiğini söyledim.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Şube Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Firdevs M.
  12 Temmuz
  13:50

  Gecikmeden dolayı mağaza ürünü kabul etmez ve paramı iade etmezse bu zararı tarafınıza yansıtmak için tüm haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

 • 12 Temmuz
  13:15

  Sayın Firdevs M.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle