Sürat Kargo Hizmet Kalitesi.

Cenk A. |

İnternet üzerinden bir ürün almıştım. Mağaza ürünü Sürat Kargo ile göndermiş. Sürat Kargo'dan bir mail geldi. Mailde "kargo iletilemedi" yazıyor. Apartman kapısına gidip baktım herhangi bir bilgi notu yapıştırmışlar mı diye. Hiçbir şey yok. Geldiklerine de inanmıyorum. Telefon ediyorum; açan yok.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cenk A.
  09 Ocak
  16:21

  Adı Sürat Kargo olan fakat kargoları bir hayli geç teslim eden bu firma adresime gelip beni bulamadığına ilişkin bir mail gönderdi. Apartman kapısına baktım hiçbir ihbarname yok. Bugün sabah beni aramışlar. Telefon sessizde olduğu için duymadım. Ekranda görür görmez defalarca aradım. Geri döneceğimi bildikleri için telefonları kapatmışlar. En sonunda kargoyu gidip kendim aldım. Naçizane tavsiyem Sürat Kargo'dan uzak durmanız.

 • 06 Ocak
  14:42

  Sayın Cenk A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle