Sürat Kargo Her Zamanki Gibi Yanlış Adres!

Yavuz Y. |

Sürat Kargo, daha önce bildirmeme rağmen bana gelen kargoları yanlış şubeye gönderiyor. Birkaç yüz metredeki Akbıyık şubesi yerine 7 km uzaklıktaki Arabayatağı şubesine gönderilince bir gün gecikmeli alıyorum. Adresim yanlış değil. Şubeyi aradım ellerine ulaşmış maalesef yanlış şubeye geldiğinden bugün alamayacağımı söylediler. Yarın tatile çıkacağımdan ürünü bir daha alamayacağım. Daha önce de böyle bir durum yaşanmıştı ve kendilerine durumu anlatmıştım. Durumu düzelteceklerini bildirdiler. Ancak değişen bir şey yok. Bu yüzden bana gönderilecek her kargoda "Sürat Kargo" ise vazgeçeceğim. Üstelik telefonlarını dün 5 defa aradım müzik dinletiyorlar ve sonra da kendiliğinden kesiliyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  11:05

  Sayın Yavuz Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da kargomusterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle