27 Haziran 2016

Sürat Kargo Hasköy Şubesi Telefonları Açmıyor!

Ankara Hasköy şubeniz ne hikmetse hiçbir şekilde çağrılara cevap vermiyor. Madem telefonları açmayacaklar neden şube telefon hattı var? Bir değil iki değil her seferinde aynı şeyi yapıyorlar. Kargom hakkında bilgi alamıyorum. Şu şubenize bir el atın artık. Firma adınızı lekeliyor,personel vasıfsız.

Toprak 181 Okunma

Cevaplar

  • Toprak28 Haziran 2016

    Bu ne yahu 2 gün oldu kargom ortada yok! ! Telefonları açmıyor Hasköy Şubeniz! ! Benim kargom nerede? ? ? ?

  • Toprak27 Haziran 2016

    Ya bırakın kopyala yapıştır cevap vermeyi. Robot mu var karşımda. Şubenizi arayın uyarı yapın. Utanmadan telefonun fişini çekiyorlar bir de. Bu ne hadsizlik? İlle hakkınızda suç duyurusunda mı bulunalım? Olmuyorsa zorlamayın firmalar da sizi kullanmak durumunda kalmasın.

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Haziran 2016

    Sayın Toprak T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön