18 Ocak 2014

Sürat Kargo Hasarlı Ve Açılmış Paket Teslim Etti!

15 Ocak 2014 tarihinde Kocaeli'den Ankara'ya gönderilen 5 paket koliden 4'ü açık bir şekilde, hepsinin üzerinde kırılacak eşya uyarısı olmasına rağmen bir tanesi komple kırık, diğerleri de bir çoğu kırık şekilde. Üzerinde açıklama kısmında adres yazmasına rağmen başka şubeye gönderilip ertesi gün akşam 6'da ancak apartmanın kapısına bırakılıp kata çıkmamıştır.

Gönderiyi getiren Sürat Kargo personelinin dikkatsizliğinden dolayı gözümün önünde bütün paketleri düşürmüştür. Ayrıca gönderinin teslim edileceği saat defalarca aramama rağmen bildirilmedi, dolayısıyla sabah 10'dan akşam 6'ya kadar evde gönderiyi beklemek zorunda kaldım.

Bunların yanı sıra gönderiyi teslim eden görevli ücretin üzerini tam vermedi.

Gözde 119 Okunma

Cevaplar

  • Gözde23 Ocak 2014

    Çözüm olarak bana önerdiğiniz; şubenizin kapanmasına 30-40 dk kala iş yerimi aramak ve yarım saat içinde evde olmamı istemek olmamalıydı. Kurumsal bir firma olduğunuzu düşünmüştüm fakat bağlı olduğum firma da sizle çalışıyorken bu yapılan yanlışı kendi firma sahibime de bizzat ileteceğim. İlgisizliğiniz için teşekkür ederim!

  • Gözde23 Ocak 2014

    Çözüm olarak sundukları şey işyerimden beni arayıp yarım saat içinde evde bulunmam oldu. Bu sürede evde bulunmadığım halde çözüm diye dile getirdikleri şeyin iptal olacağını söylediler.

  • Sürat Kargo Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön