Sürat Kargo Hasarlı Ürünü Teslimi...

Oben T. |

GittiGidiyor üzerinden turu***** adlı satıcıdan aldığım termosifon tarafıma teslim etme esnasında kargo görevlisi teslim tutanağını imzalatıktan hemen sonra benim kargoyu incelememe fırsat veremeden kaçtı. Durumu hemen Sürat Kargo müşteri hizmetlerine ilettim. Kargoyu incelediğimde hasar olduğunu gördüm. Firma evime gelip hasar tutanağı tutmaktan kaçmış şahsım bunun üzerine ilgili firmanın Toros şubesine giderek tutanak tutturmuştur. Ancak tutanağı tutarken firma sözde benim beyanım gibi tutarak sigorta sorumluluğundan kaçmak istemiştir. Sürat Kargo Adana Toros şubesini şahsım ilgili Bakanlıklara şikayet edecektir.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oben T.
  26 Ocak
  16:36

  Aynı gün 10 kere müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri acente çalışanını gönderip tutanağımı tutturacağını söylemiştir. Ancak gelen giden olmadığı gibi söz konusu olan Adana toros şubesi telefonlarınada bakmamakla beraber bununla ilgili internette sayısız şikayet bulunmaktadır. Böyle şubelerin surat kargo gibi ciddi, firmalarda hizmet vermemsi gerekir. Ayrıca durumu surat kargo Adana bölge müdürünüde iletmiş oda siz bir dilekçe yazın 1 ayda bekleyin diye başından savmıştır. Şahsım bu konuyu ilgili mercilere şikayet kobusu yapmıştır. Bu acentayla ilgili gerekli işlemin yapılmasını istiyorum.

 • 25 Ocak
  10:06

  Sayın Oben T.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle