Tahsin İ. Teşekkür Mesajı

müşteri hizmetleri merkez elemanı yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

Sürat Kargo Hasarlı Ürün!

Tahsin İ. |

İstanbul Bilişim'den aldığım çamaşır makinesini öyle bir taşımışlar ki makinenin dış plastik kaplaması içinin darbe emici köpükleri altının muhafaza köpük tablası dağılmış. Birde bu şekilde ben evde yok iken eşimi binanın girişine çağırıp makineniz geldi teslim alın diye aşağıya çağırmışlar utanmasa bir el at diyecekler! Gerçi ben gelince bana zaten beraber çıkaralım diye söylese de hasta halimle ben yardımcı olamam deyince birazda bozuldu kargo yetkilisi.

Ayrıca çamaşır makinesinin haline bakın savaştan çıkmış gibi dediğimde bu kaç tane aktarma görüyor biliyor musun dedi makinenin alt ayaklarından 2'si yerde sürüklemeden üzerindeki kauçuk

kaplama tamamen mahvolmuş...

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Teslim Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tahsin İ.
  29 Ekim
  19:52

  müşteri hizmetleri merkez elemanı yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

 • Tahsin İ.
  26 Ekim
  00:34

  sürat kargo berbat.

 • Tahsin İ.
  26 Ekim
  00:31

  sürat kargo bartın merkez şubesine giderek tarafıma hasarlı olarak getirilen ürünümü teslim almadığımı tedarikçi firma ile kargoda yaşanan hasardan dolayı yeni ürün gönderilmesini talep ettiğimi tedarikçi firma yani istanbul bilişim bana hasarlı ürünün ellerine ulaşır ulaşmaz derhal yeni bir ürün göndereceklerini söylemişlerdir. bu yeni ürünün ivedilikle gönderilmesi için hasarlı ürününde ivedilikle geri tedarikçi firmaya geri gönderilmesi gerektiğini defayetle yüz yüze izah etmem ve söylememe rahmen ve aynı günün akşamında ki kargo aktarım aracıyla gönderileceği tarafıma bildirilmesine rahmen cuma cumartesi pazar günleri şube bekletildi ancak pazartesi günü gönderilecek diye ümitle beklemekteyim. eşimin hastalığından dolayı elde çamaşır yıkayamamaktadır. malum kış ve okuyan çocukların üstbaşları herşey rezil olduk sırf bilinçli bir tüketici olduğum ve hakkımı aradığım için tarafıma yapılan bu kasıtlı geçiktirmelerden dolayı Sürat kargo yu kınıyor ve ALLAH a havale ediyorum sizleri.

 • 25 Ekim
  13:41

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü