Sürat Kargo Hasarlı Kargo Sorunu!

Şebnem B. |

03.03.2015 tarihinde tepeüstü Sürat Kargo'dan Samsun cadde mağazasına bir kompresör teslim ettik kargo esnasında ürün zarar görmüş ve kullanılamaz hale gelmiştir ve bunun için kullanılamaz hale gelecek ürüne 76.27 TL kargo parası alınmıştır bununla ilgili bu tarihten beri sizinle görüşülmüş ve tepeüstü şubesinden yakup yeşilbaşla'da görüşülmüş ama konu ile ilgili net bir cevap alınamamıştır. 3 gündür tekrar aramama rağmen kimseye ulaşamıyorum zarar verdiğiniz ürünün para iadesini talep ediyorum ki bu ürünü biz size güvenerek verdik bununla ilgili en yetkili kim ise bana dönüş sağlamasını istiyorum dönüş yapılmazsa merkezinize uğrayıp bizzat konu ile ilgili ben gelip görüşme yapmak istiyorum geri dönüş yapmanızı bekliyorum.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ağustos
  14:48

  Sayın Şebnem B.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle