25 Mayıs 2016

Sürat Kargo Halıyı Kayıp Ettiler.

İstanbul'a götürmesi için toptan alışım 1102,00 TL olan el dokuma halimi kaybettiler.
Uzun süre halinin akıbetini öğrenemedik. Sonra öğrendik ki halıyı kaybetmişler. Hasar tanzim dosyası hazırlamamızı söylediler. Dediler siz hiç merak etmeyin kuruşu kuruşuna halinin bedelini ödeyeceğiz. Bunu söyleyen Sürat Kargo ege bölge müdürüdür.Uzun uğraşlar sonucu en sonunda komisyon dosyamızı incelemiş. İçerisine alış faturasını dahi eklediğim dosyadan çıkan sonuç sekiz yüz küsur TL ödeme yapacaklarmış.
Hiçbirinize hakkımı helal etmiyorum.
Bölge müdürüyle konuşmamız şu şekildeydi;
-ben; şikayet var gibi sitelerde çokça şikayetiniz var, 100 TL'lık ürüne 5-10 TL tazminat ödemesi yapıyormuşsunuz,
-bölge müdürü; siz onlara itibar etmeyin, dosyayı eksik gönderiyorlar, fatura ibraz edemiyorlar, ya da art niyetli davranıyorlar.

Suat 81 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi25 Mayıs 2016

    Sayın Suat D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön