Sürat Kargo Hala Teslim Edilmiş Değil.

Yigit B. |

Ankara içi olarak 02.09.2015 tarihinde gönderilen 588753b1d63a No.lu kargom 07.09.2015 tarihinde halen teslim edilmiş değil. 04.09.2015 tarihinden beri defalarca şubeyi aradım telefonlar açılmadı, müşteri hizmetleri yardımcı olmadı. Bugün en sonunda şubeye ulaştım, Çayyolu şubesi Sürat Kargo çalışanı olan kişi şirketlerinin ahlakını ve tarzını gösterdi.

Etiketler :

Şube Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yigit B.
  11 Eylül
  12:34

  Gönderim Ankara içinde 7 günde teslim edildi. Çayyolu şubesi, kargomu Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğüne adeta kafa tutarak teslim etmedi. Çayyolu şubesine söz geçiremedikleri için kargomu başka şubeye teslim ettirmek zorunda kaldılar. Amirlerinin sözünü dinlemeyen çalışanların, müşterilere köpek muamelesi yapmaları şaşılacak bir şey değil. Ne yaparsa yapsın başına bir şey gelmeyeceğinin farkında anlaşılan. Ya amirleriyle farklı bir ilişkisi var, ya da maaşını alamadığı için umurumda değil işten çıkartılmak. Özel sektörde bunun farklı bir açıklaması olamaz.

 • Yigit B.
  07 Eylül
  18:56

  Firma benimle iletişime geçip hemen bölge müdürlüklerine iletip kargomun bugün teslim edileceğini söylediler. İletişime geçen bey çok kibardı ancak kargom bugünde teslim edilmedi. Tahmin ediyorumki kargomun başına bir hal geldi ve bana söylenmiyor. maalesef katranı kaynatsak olmuyormuş şeker.

 • 07 Eylül
  14:15

  Sayın Yigit B.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle