04 Ağustos 2015

Sürat Kargo Haber Alamadığım Kargom.

29 Temmuz'da Turgut Reis'den gönderdiğim iki adet kargodan biri Bursa'ya ulaşırken, diğeri Ankara'ya hala ulaşamadı.
Aradıgımızda 3 gündür bugün teslim edilecek cevabını alırken 3 gündür teslim edilemiyor. Ne hikmetse kargo şu an elimizde diyen görevliye içinde ne gibi bir şey var elinizde olduğuna inanmıyorum dediğimde telefonlar kapanıyor. Ama asla kapatmıyorlar, hat kesiliyor.
Birinin buna müdahale etmesini beni bilgilendirmesini ve tatil bölgesi gibi önemli yerlerdeki şubelerin mi yoksa diğer şubelerin mi hatası var tespit edilip müdahale edilmesini istiyorum.

İrfan 176 Okunma

Cevaplar

  • İrfan'ın Teşekkür Mesajı21 Aralık 2015

    İbrahim Bey'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Sayın Irfan Yusuf I., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön