14 Ağustos 2015

Sürat Kargo Günlerdir Şubede Teslimata Çıkarılmayan Kargo!

Defalarca şikayet ettim müşteri hizmetlerine geri dönüş yapılacak deniyor ama yapılmıyor, f79c9c0b2dcf takip numaralı kargom günlerdir şubede bekletiliyor. Hizmet anlayışı sıfır olan ve müşterilerine yalan bilgi vermekten çekinmeyen firma. Bugün ayıplı hizmetten dolayı il hakem heyetine hakkınızda şikayet dilekçesi vereceğim.

Fatih 60 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 14 Ağustos 2015

    Her zaman ki yalanlarına buradan da devam ediyorlar arayan soran bilgi veren yok 40 kere şikayet kaydı oluşturdum yazık... Şikayet dilekçesini yazdım mesai sonuna kadar yetişrirsem bu gün vereceğim sözleşme akdinizi yerine getirmekten acizsiniz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Sayın Fatih Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön