Sürat Kargo Gönderinin Gönderildiği Yere Geç Ulaştırılması.

Hilal Gamze G. |

21 Ekim 2015 tarihinde İstanbul Sultangazi'ye gönderilmek üzere İstanbul Silivri Sürat Kargo'ya teslim etmiş olduğum paketim tam 6 gün sonra yani 26.10.2015 tarihinde teslimat adresine tamamen parçalanmış halde ulaşmıştır.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilal Gamze G.
  03 Kasım
  16:56

  Sürat Kargo müşterı hizmetlerı sıkayetvar.comda yayınlamıs olduğum şikayetımın ertesı günü tarafımla irtibata geçti. Sorunumu çözüme ulastırcaklarını belırttıler fakat ortada hala bir sonuç yok. Bu soruna rağmen hala sürat kargoyla calısmama rağmen 27.10.2015 tarihinde Silivriden istanbul/fatih/Kocamustafapaşaya yollamıs olduğum kargom 03.11.2015 tarihi olmasına rağmen halen teslimatı yapılmamıstır. Kargo dagıtımı İstanbul içerisinde 1 haftamı sürüyor anlamış değilim.

 • 02 Kasım
  17:38

  Sayın Hilal Gamze G ,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle

 • Hilal Gamze G.
  28 Ekim
  20:33

  Merhaba,
  21 Ekim 2015 tarihinde İstanbul Sultangazi'ye gönderilmek üzere İstanbul Silivri sürat kargoya teslim etmiş olduğum paketim tam 6 gün sonra yani 26.10.2015 tarihinde teslimat adresine tamamen parçalanmış halde ulaşmıştır.