08 Temmuz 2016

Sürat Kargo Gönderinin Adrese Ulaşmıyor.

29.06.2016 tarihinde internet üzerinden yaptığım alışveriş için internet sitesinde kargom nerede takibi yaptığımda 01.07.2016 tarihinde adresime gelindiğini fakat ulaşılamadığını öğrendim. Ve şubeye ancak bugün ulaşabildim sağ olsunlar telefonlara bakmıyorlar. Yetkili bana adrese gelindiğini telefonla arandığımı ulaşılamayarak geri gidildiğini günde 700 gönderi dağıtıldığını ve telefona bakan müşterilerin kargolarının almaya hakları olduğunu anlatıyor.

Evdeydim bekliyordum diyorum bilemem hiç mi dışarı çıkmadınız diyor. Peki bina girişlerinde neden zil var telefon kapalı ya da ulaşılamıyor diyelim kargolar telefona bakanlar ya da bakmayanlar olarak mı dağıtılıyor? Tekrar internet alışverişi yaparsam öncelikle kargo firması olarak diğer seçenekleri araştırmalıyım sanırım.

Mujgan 92 Okunma

Cevaplar

  • Mujgan08 Temmuz 2016

    Maalesef firmanızı ben tercih etmedim ve edenler adına da çok üzüldüm açıkçası. Bugün sabah internet sitenize kargo durmunu görüntülemek için girdiğimde iadeye alındı yazıyordu umursamadım akşam iade olarak gitmiş mi diye siteye tekrar girdiğimde ise 16.27 itibariyle teslim edilmedi yazıyordu bu nasıl iş anlamıyorum evde ben hariç 4 kişi var zile bassalar ya da telefon etseler evdeyiz ulaşacaklar ama geldik yoktunuz yalanı işlerine iyi geliyor bana kalırsa müşteri memnuniyeti istiyorsanız acilen ya elemanlarınızı değiştirin ya da eğitim verin.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Sayın Mujgan C., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Sayın Müjgan C., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön