Sürat Kargo Gönderim Ücreti..

İlhan K. |

Göndermiş olduğum kargonun ücreti benim dediğim halde ödeme ücretinin karşı tarafa yüklenmesi ve karşı tarafın bu ödeme yüzünden bu işi kabul etmeyerek tarafıma başka kargo ile göndermesi söz konusu oldu.

Bu durum benim için işlerimin 10 gün aksamasına sebep olacaktır. Şubeyi aradığımız da ise beni tatmin edilecek bir söz yerine eğer ücreti size verseydik burada kasada sorun yaşanacak o yüzden karşı tarafa ücreti yüklüyoruz demiş olması bayağı işimi zorlaştırdı.

Başka kargolar da aynı şekilde çalışıyor, ücreti bir sonraki gelişinde bizden alıyorlar. Kaldı ki kargo üzerinde belirtmiş olduğum adres bilgisi içerinde dükkan adresim ve telefon numarası bulunmaktadır.

Etiketler :

Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan K.
  16 Mayıs
  11:25

  Surat kargoda olup ta bulunmayan yetkililere söylüyorum. Bana geçtiğimiz pazartesi günü arayıp karsı tarafı arayarak ödemenizin geri iadesini yapılacak olusşn hatanın surat kargo ekibinin yanlış anlaşılmasından kaynaklandığını söyleyecektiniz diye benden onay aldınız fakat arama yapmış olduğunuz doğru ama diğer verilen sözlerin bir tanesi bile yapılmamıştır. Bu sebeple beni ikinci kez karsı tarafa yalancı durumuna düşürüldüm ve mağdur olmama devam etmiştir surat kargo sayesinde bu yüzden surat kargoda yetkili bulamıyorum cevap verebilecek bu konu ile ilgili.

 • İlhan K.
  13 Mayıs
  11:35

  Evet sürat kargoyu seçtiğiniz için teşekkür ediyorsunuz doğrudur ama ben ise keşke diyorum. Sizin firmanızın yapmış olduğu hata yüzünden halen daha işim yapılmadğı gibi sizin firmanızın geri iade yapacağız dediniz fiyat dönüsü karsı tarafa yapılmamış bu sayede benim işim bekletilmektedir. Bu zararımın karşılanmasını acil tarafından cevap olarak bekliyorum

 • 09 Mayıs
  17:13

  Sayın İlhan K.,
  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle