Sürat Kargo Gönderim İçin Eleman Talep Ettim Üç Gün Boyunca Her Gün Aradım Ama Hala Gönderim Alınmad

Birsen A. |

Firma olarak Sürat Kredili Kargo abonesiyiz. Gönderi için eleman talep ettiğimizde gün içinde gönderiyi almaya gelmiyorlar. Bu sıklıkla oluyor. En son acil bir gönderim için aradım... Gelmeme ihtimaline karşı gün içinde tekrar arayarak teyit aldım. 3 gün boyunca sabah arayıp kayıt yeniledim ve gün ortasında arayarak hatırlatma yaptım ama buna rağmen gönderim alınmadı. 3.gün tekrar aradığımda, telafi etme yoluna gidileceğine "bu gün sizin tarafa çıkan arabamız yok" denildi.
Bu şartlarda sizinle çalışmaya devam etmek mümkün değil. Kredi sözleşmesinin iptal edilerek kalan kredi bakiyemizin iadesini talep ediyoruz.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  10:46

  Sayın Birsen A.,


  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle