11 Nisan 2015

Sürat Kargo Gönderdiğim Kargoyu Kayıp Etti.

Sürat Kargo Ankara Gençlik şubesi ya yanlış kişiye teslim etti ya da kargoyu kaybetti. Ne gençlik şubesi telefonuna bakıyor ne müşteri hizmetlerinden herhangi bir geri dönüş alabiliyorum konu ile ilgili. Kurumsal müşterilerine böylesine sorun çıkaran bir firma bireysel müşterilerine nasıldır tahmin bile etmek istemiyorum. Müşterimin 3 defa benim de defalarca belirtmemize rağmen herhangi bir sonuç alınamadığı firma. Ayrıca bir firmanın bütün şubelerine telefonla ulaşmak bu kadar zor olur mu? Hiçbir şekilde telefonları açmıyorlar.

Sedat 265 Okunma

Cevaplar

  • Sedat13 Nisan 2015

    hiçbir şekilde sorun çözmeye geri dönüş yapılacak bilgilendirilecek denildiği halde hiçbir sorumlu tarafından her hangi bir açıklama yapmamaktadır. Arayan Emre yangır bey bilgilendirileceğini söyleyen ama hiçbir geri dönüş yapmayan sorunu çözmeyen firma. Göndermiş olduğum ürünüm hala yok. Hala zararımı tanzim etmeye çalışma yok.

  • Sürat Kargo Temsilcisi11 Nisan 2015

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön