İbrahim Ö. Teşekkür Mesajı

Genel merkez gayet ilgili ve anında cevap verildi ve sorun giderildi. Ancak şube olarak düzenlenmesi gerekli. Teşekkür ederim.

Sürat Kargo Gelmeyen Kurye ve Alınamayan Takip Numarası!

İbrahim Ö. |

Erzurum Dadaş şubesinden 3 gün boyunca kurye talep etmemize rağmen kurye gelmedi. Web sitesi üzerinden kurye çağırma sistemi çalışmıyor. En son genel merkeze şikayet ettikten sonra kurye gönderildi. Paketleri gönderdikten sonra ise takip numarası almak için yine aynı şube ile irtibata geçildi ama işlerinin olduğunu ve veremeyeceklerini söylediler. Benim bir alışveriş sitesinden aldığım ve iade işlemlerini başlattığım ürün sayenizde iade edilemeyecek. 3 iş günü içinde bir paketi alıp takip numarasını veremediniz. Başka illerde de Sürat Kargo ile çalıştım ancak Erzurum taşımacılık sektörünün en kötüsü gerçekten.

Etiketler :

Adresten Teslim Almama Web Kargo Takip Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Ö.
  10 Mart
  10:36

  Genel merkez gayet ilgili ve anında cevap verildi ve sorun giderildi. Ancak şube olarak düzenlenmesi gerekli. Teşekkür ederim.

 • 10 Mart
  10:21

  Sayın Ibrahim Ö.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozumekibi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle