29 Haziran 2016

Sürat Kargo Gecikmeler ve Personel Tavrı!

Diğer bir çok şikayet içeriğinde olduğu gibi geç teslim edilen, geç teslim alınan hatta geç teslim alma nedeniyle ürün iade süresini kaçırmama neden olan durumlar artık firma standartları haline geldi ama ekstrem olarak belirtmek isterim ki internetten sipariş verdiğim giyim ürünlerini bana teslim edecek olan kargo görevlisini aradığımda bana 'bir kargo için amma uzattın'' gibi ifadeler kullanıp arkasından da ''iki gündür seninle uğraşıyorum'' diyerek telefonu yüzüme kapatmasıdır.

Tekrar arayıp ne söylediğinizi duydum dediğimde de duy filan diyerek kurum kalitesinin yerle bir etmesidir. Bunun üzerine ofisi aradığımda ise aynı tavrı bu kez ofis yetkililerinden gördüm, yani bırakın talebimi karşılamayı bir de arkadaşının söylediklerinde haklı olduğunu belirten cümleler kurmuştur. Ve 3 kez biri ofisten 2 si çağrı merkezinden talep edilmesine rağmen kargo hala alınmamıştır.

Aslı 84 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi29 Haziran 2016

    Sayın Aslı O., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön