Sürat Kargo Gecikme!

İlkay E. |

Seri/Sıra v5 915994 ve Seri/Sıra u5 964294 numaralı paketlerimin süreçlerine Allah rızası için bir bakın. Bu nasıl kargoculuk hizmetidir ve bu nasıl bir kargo şubesidir. Arıyoruz ya açılmıyor ya da bu yetişmedi yarın diyorlar, ertesi gün yine yok. İnternet alışverişi olduğundan 3 günlük süre geçti para karşı tarafa aktarıldı paket yok ortada. Şubeleriniz bunu beceremiyorsa alın ellerinden. Şube adrese yürüme mesafesinde paket 2 gündür şubede bekliyor.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlkay E.
  23 Kasım
  16:00

  Buraya bu yorumu yazdıktan sonra Büyükçekmece Şubeden handan hanımla görüşüldü. Bölgeye bakan arkadaşın istifa ettiği, o yüzden getiremediklerini paketi pazartesi getirebileceğini belirtti biz de insanlık olarak anlayış gösterdik ve tamam dedik. Bu arada sürat kargonun kendi internet sitesine de yazdığımdan dolayı müşteri ilişkilerinden aradılar. Sorunu şube ile hallettiğimizi söyledik. Bilin bakalım bugün ne oldu. Biz daha sonra şube müdürü ile görişüp paketi o gün istemişiz, paket gelmiş biz evde yokmuşuz. ! Handan hanım da şuan bizimle hiç konuşmadığını iddia ediyor. Gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. Tek kelime ile rezillik

 • 21 Kasım
  09:25

  Sayın Ilkay E.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle