Sürat Kargo Geciken Kargom *Süreyyapaşa Şubesi*!

Onur Y. |

5 Kasım'da kargoya verilen ürünüm, bu tarihe kadar tarafıma iletilmedi. Hadi iş günlerini çalışma saati olarak belirlersek 1 haftadır ürünüm bana ulaşmadı. Ürün şuanda İstanbul/Maltepe/Süreyyapaşa şubesinde beklemede görünüyor.

12 Kasım Perşembe günü şikayet kaydı oluşturduğumda cumaya teslim etmeye çalışacaklarını ilettiler, kargom teslim edilmedi. Bugün tekrar aradığımda şubedeki çalışanlar toplu olarak istifa ettiklerini ilettiler, ürünü şubeden alabilir miyim diye sordular. Geçen ay yine kargomu 15 gün bekledim ve aynı bahaneyi söylemişlerdi. Şubeye gittiğimde 8-10 kişi çalışan vardı. İnsanları kandırmayın artık...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Y.
  17 Kasım
  12:19

  Dünkü şikayetim den dolayı arayıp, gün içerisinde teslim edileceğini beyan etmiştiniz. Kargom dün bana ulaşmadı. Bu durum daha ne kadar uzayacak.

 • Onur Y.
  16 Kasım
  12:47

  Çağrı merkezinize 2 defa kayıt oluşturulmuştur. Şikayet kaydında iletişim bilgilerim bulunuyor.

 • 16 Kasım
  12:45

  Sayın ONUR Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle