Sürat Kargo Geç Gönderi.

Özgür Y. |

09.11.2015 Pazartesi günü İzmir'den verilen kargom 13.11.2015 cuma günü hala elime ulaşmış değil. İnternetten sistemde ürünü kontrol ettiğimde 3 gündür Konya Mevlana şubesinde olduğunu görüyoruz. Bize açılan hiçbir telefon yok. Cuma günü biz saatlerce ulaşmaya çalıştığımız Mevlana şubesinde ya telefon açılmıyor ya meşgul çalıyor en son bir şekilde aldığımız cep telefonuyla ulaştığımız şube cuma akşam getireceklerini söylediler fakat akşam 18.15 itibariyle hala gelen olmadığı için tekrar aradığımızda bugün geçti artık deyip yarına diyerek 6 gününde ulaşacağını laubalice söyleyip istediğimiz gibi şikayet edebileceğimizi söylediler. Ürünün zaten hızlıca elimize ulaşmasını istemesek P***'ye verirdik.

Etiketler :

Şube Erişim Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  09:11

  Sayın Özgür Y.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle