27 Ekim 2014

Sürat Kargo Fazla Ücret Alımı Ve Sonrası.

Bir alışveriş sitesi aracılığıyla satın aldığım ürün, Sürat Kargo tarafından 129008 fatura numarasıyla tarafıma teslim edildi. Teslim sırasında paketi açmak için müsait değildim. Kurye 9.75 TL'yi olduğunu söyledi. 10 TL verdim, 25 krş bozuğum yok dediğinde de sıkıntı değil kalsın dedim. Daha sonra Paketi açıp faturadaki 4.60 krşu gördüğümde ise müşteri hizmetlerini aradım ama ulaşamadım.

Kargonun çıkış yaptığı şubeyi arayıp fatura teyidi yaptım onlar da 4.60 TL dediler. Benden fazla ücret alan şubeye gidip fazla ücreti talep ettiğimde ise "ben senden 10 TL aldım 1 TL verdim" şeklinde lakayt bir tavırla karşılaştım. Sizi şikayet edeceğim dediğimde ise "git kime şikayet ediyorsan et" dedi kurye.

Hakan 81 Okunma

Cevaplar

  • Hakan01 Kasım 2014

    Buraya ilgili konuda yapılan araştırma sonucunda yazdıklarını söylemişler ama beni aradıklarında da ilgili konuda araştırma yapacaklarını söylediler. Kuryelerinin "git kime şikayet ediyorsan et" şeklindeki yaklaşımlarını devam ettiriyorlar. Seviyesiz ve profesyonellikten uzak bir kargo firması. Uzak durulmasında yarar var.

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Ekim 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön