Sürat Kargo Fazla Ücret Alımı Ve Sonrası.

Hakan İ. |

Bir alışveriş sitesi aracılığıyla satın aldığım ürün, Sürat Kargo tarafından 129008 fatura numarasıyla tarafıma teslim edildi. Teslim sırasında paketi açmak için müsait değildim. Kurye 9.75 TL'yi olduğunu söyledi. 10 TL verdim, 25 krş bozuğum yok dediğinde de sıkıntı değil kalsın dedim. Daha sonra Paketi açıp faturadaki 4.60 krşu gördüğümde ise müşteri hizmetlerini aradım ama ulaşamadım.

Kargonun çıkış yaptığı şubeyi arayıp fatura teyidi yaptım onlar da 4.60 TL dediler. Benden fazla ücret alan şubeye gidip fazla ücreti talep ettiğimde ise "ben senden 10 TL aldım 1 TL verdim" şeklinde lakayt bir tavırla karşılaştım. Sizi şikayet edeceğim dediğimde ise "git kime şikayet ediyorsan et" dedi kurye.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan İ.
  01 Kasım
  08:40

  Buraya ilgili konuda yapılan araştırma sonucunda yazdıklarını söylemişler ama beni aradıklarında da ilgili konuda araştırma yapacaklarını söylediler. Kuryelerinin "git kime şikayet ediyorsan et" şeklindeki yaklaşımlarını devam ettiriyorlar. Seviyesiz ve profesyonellikten uzak bir kargo firması. Uzak durulmasında yarar var.

 • 27 Ekim
  16:10

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü