05 Mayıs 2016

Sürat Kargo Evden Alınmayan Kargo ve Saygısızlık!

04.05.2016 internetten almış olduğum gardırop Sürat Kargo ile geldiği için Sürat Kargo ile göndermem gerekti. Sabah saat 08:30 gibi hemen çağrı merkezini arayarak kayıt açtırdım, saat 15:00-18:00 saatleri arasında alacaklarını bildirdiler, saat 17:00'de çağrı merkezini tekrar aradım geleceklerini söylediler, 18:00'e kadar ancak gelen olmadı, 18:00'de tekrar çağrı merkezini aradım ve bu saatten sonra gelmeyeceklerini söylediler, ben evden ayrıldım.

Sonra bu gün Çayyolu şubelerini arayıp bilgi almak istediğimde M*** bey diye birisi bana 18:50'de aradık açmadınız "bize ne" gibi bir tavır takındı. Genel merkezlerinden verilen bilgilerin onları bağlamadığını söyledi, bir tane yetkiliye hala ulaşamadım. Ayrıca konuşmayı bilmeyen insanlarla uğraşmam da cabası. 2 gün boyunca benim yaptığım bütün aramalar dinlenirse sanırım sorun çözülecek ama onları dinleyebilecek kimseye ulaşamıyorum.

Berna 56 Okunma

Cevaplar

  • Berna 05 Mayıs 2016

    Dünden beri aynı cümleleri 100 bin kere duyduğumdan bu otomatik cevaplar hiç anlamlı değil.

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Sayın Berna B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön