Nuray P. Teşekkür Mesajı

Geri dönüş yaptığınız için teşekkürler

Sürat Kargo Eti Şubesi Personeli Çok Sorumsuz!

Nuray P. |

Eskişehir Eti şube'den de sizin kargo şirketinizin müşteri ilişkilerinden de şikayetçiyim. Oradaki personeliniz saygısız bir bey. Kargo hakkında bilgi vermiyor, telefonu yüzüme kapatıyor bu ne sorumsuzluk? Bundan sonra Sürat Kargo ile gönderi yapacağım diyen bir yerden alışveriş dahi yapmayacağım.

2 dakika markette gittiğimde gelip evde yok diye gidiyor. Şubenizi arayıp rica ettim telefon etseydiniz keşke diye, aramak yasak deniyor. Ne zaman geleceği belli değil tüm gün ev demi bekleyecek müşteriler? Araçtaki arkadaşın telefonunu verseniz o an görüşsem sorunum çözülecek ama verilmiyor. Evde yoksanız biz gelince şubeye gelip alacaksınız diyor. Ne münasebet! Ben şubeden almak istesem zaten oraya bilgi veririm. Diğer kargo şirketlerinde sizde gördüğüm bu tarz yaklaşımların hiç birini görmedim

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuray P.
  09 Şubat
  08:50

  Geri dönüş yaptığınız için teşekkürler

 • 17 Ağustos
  15:15

  Sayın Nuray P.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle