Sürat Kargo Eskişehir Yunusemre Şubesi Yanlış Hesapladığı Ücretin Hatasını Bana Ödetiyor!

Mehmet Doruk T. |

05,01,2016 tarihinde Eskişehir'den İstanbul'a "Alıcı Ödemeli" olarak 100 desi bir kargo yolladım, alıcı anlaşması olmadığı için 140 TL ücret çıkarttılar. Alıcıyı bilgilendirdim, kabul etti. Bir gün sora şube beni arayıp "yanlış hesaplandıklarını" aslında 220 lira tuttuğunu söyledi, ben de alıcıyla görüşmesini benimle alakası olmadığını söyledim, alıcı fark ödemeyi kabul etmeyince, tekrardan şube bana dönüp 76 lira farkı ben ödemezsem, kargoyu teslim etmeden geri çekeceklerini bir 140 lira daha ücret ödemek zorunda kalacağımı söyledi, hata yapıldığı zaman, faturası hata yapana mı, yoksa müşteriye mi kesilir? Böyle sorumsuz ciddiyetsiz bir firmayla değil 100 desi, ciklet bile göndermem.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Doruk T.
  09 Ocak
  17:32

  Ne arayan ne soran, ne dönüş yapan kesinlikle olmamıştır. Matbu bir mesajla müşteri hizmetleri yönetimi yaptigini düşünen firmanın şubesinden de böyle bir davranış beklenirdi zaten. Yukarida da belirttiğim gibi böyle gibi bir firmayla bundan sonra ciklet bile göndermem!

 • Mehmet Doruk T.
  06 Ocak
  15:31

  Faturası gönderi evrakı hepsi elimde, ödediğim o 76Lira ücretin iadesi yapılmadıkça, lütfen bana müşteri memnuniyetinden bahsetmeyin.

 • 06 Ocak
  15:26

  Sayın Mehmet D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle