06 Ocak 2016

Sürat Kargo Eskişehir Yunusemre Şubesi Yanlış Hesapladığı Ücretin Hatasını Bana Ödetiyor!

05,01,2016 tarihinde Eskişehir'den İstanbul'a "Alıcı Ödemeli" olarak 100 desi bir kargo yolladım, alıcı anlaşması olmadığı için 140 TL ücret çıkarttılar. Alıcıyı bilgilendirdim, kabul etti. Bir gün sora şube beni arayıp "yanlış hesaplandıklarını" aslında 220 lira tuttuğunu söyledi, ben de alıcıyla görüşmesini benimle alakası olmadığını söyledim, alıcı fark ödemeyi kabul etmeyince, tekrardan şube bana dönüp 76 lira farkı ben ödemezsem, kargoyu teslim etmeden geri çekeceklerini bir 140 lira daha ücret ödemek zorunda kalacağımı söyledi, hata yapıldığı zaman, faturası hata yapana mı, yoksa müşteriye mi kesilir? Böyle sorumsuz ciddiyetsiz bir firmayla değil 100 desi, ciklet bile göndermem.

Mehmet 94 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Ocak 2016

    Ne arayan ne soran, ne dönüş yapan kesinlikle olmamıştır. Matbu bir mesajla müşteri hizmetleri yönetimi yaptigini düşünen firmanın şubesinden de böyle bir davranış beklenirdi zaten. Yukarida da belirttiğim gibi böyle gibi bir firmayla bundan sonra ciklet bile göndermem!

  • Mehmet06 Ocak 2016

    Faturası gönderi evrakı hepsi elimde, ödediğim o 76Lira ücretin iadesi yapılmadıkça, lütfen bana müşteri memnuniyetinden bahsetmeyin.

  • Sürat Kargo Temsilcisi06 Ocak 2016

    Sayın Mehmet D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön