17 Aralık 2015

Sürat Kargo Elime Ulaşmayan Kendim Almak Zorunda Kaldığım Kargo...

İnternet sitesi üzerinden yaptığım alışveriş sonucunda ürünüm Sürat Kargo firması ile 15.12.2015 sabah 09.48 tarihinde Yeditepe Şubeye gelmesine rağmen aynı gün ürünü teslim edemeyip ertesi gün 16.12.2015 günü sabah şubeyi aradım, telefonlara bakan yok merkezi aradım yönlendireceğiz size dediler.

Bekledim bir gelişme yok, akşama doğru 5 gibi tekrar aradım şubeyi telefonlar hep meşgul. Merkezi aradım tekrar, beyefendi öyle bir talebiniz bizim elimize ulaşmadı dediler. Bildiğin komedi dükkanı, şube sıfır merkez sıfır elde var sıfır. Şube ile merkez arasında iletişim sıfır nereden bakarsam bakayım benim açımdan başarısız ve amatörce çalışan bir firma Sürat Kargo, ürünümü gidip ben teslim aldım.

Sabri 126 Okunma

Cevaplar

  • Sabri'nin Teşekkür Mesajı17 Aralık 2015

    Firmaya tavsiyem Yeditepe şube ile merkez arasındaki iletişim çok zayıf aradaki zayıflığın kopukluğun giderilmesini tavsiye ediyorum kendilerine. Karşılaşılan sorunlarda iletişim kurabilmek karşılaşılan sorunların giderilmesine çözülmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca Telefonda görüştüğüm Müşteri İlişkileri Temsilcisi Semra Nikbay Hanıma nazik tutumu ve pozitif yaklaşımı için teşekkürlerimi sunuyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Aralık 2015

    Sayın SABRİ Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Aralık 2015

    Sayın Sabri Ö, Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön