Sürat Kargo Denizli-Saltak -Sürat Kargo Çalışanlarının Tavrı!

Fatih B. |

İnternetten aldığımız ürünün kargo ücretini hem benden hem satıcıdan aldılar. Biz sonradan satıcı ile görüşünce onun da ödeme yaptığını öğrenince hemen Sürat Kargo Saltak şubesini aradık. Bize bu işin kolay olmadığını ilgileneceklerini söylediler. Tabi ki de ilgilenmediler. Kaç kere aradıysak telefonlara cevap vermediler. Şubeye gidince de ilgisiz arkadaşlardan biri bize"ben vereyim gitsinler" gibi sanki biz para dileniyoruz da arkadaş lütfediyormuş gibi tavır takındı. Tabi ki de bu kadarla kalmadı. "Çık dışarı", dövecekmiş gibi hareketler. Sürat Kargo'dan beklenecek hareketler. Çünkü internet sitesinden durumu yazmış olmama rağmen cevap vermeye tenezzül bile etmediler.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  14:18

  Sayın ,Fatih B.

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle