10 Ekim 2014

Sürat Kargo Çok Yavaş.

Sürat Kargo kurye teslimatını 1 günde yapamıyor, çağrı merkezi 30 dakika bekletiyor. Bu firma ile çalışmak insana zulümdür. Semtin göbeğine en işlek caddesine teslimatı yoğunluktan yapamamışlar, yoğunluktan değil kuryenin tembelliğinden acilse gelin alın değilse bekleyin diyorlar yani kargo firması asli görevi olan taşımacılığı müşterilerine yıkmaya çalışıyor. Çağrı merkezi adı altında çalışan operatörlerde servis süresinden haberleri yok dakikalarca değil saatlerce arasanız açan yok.

Guven 111 Okunma

Cevaplar

  • Guven11 Ekim 2014

    Herkeze aynı metni yazıp yolluyorsunuz, Bana telefon açıldı ama bilgilendirme adı altında siteden şikayeti geri çekmemi istediler, Müşterinizi bilgilendireceğinize personelinizi bilgilendirin, zaten kargo hala ortada yok gelmesine ümidimde yok genel müdürünüz dahil tüm yünetici kadronuza konuyla ilgili bilgilendirmeyi ben yaptım her platformdada bu firmanın acizliğinden bahsedeceğim. Taşımacılık adı altında rezillik yapıyorsunuz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ekim 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön