21 Nisan

Sürat Kargo Çok Süratli Maşallah!

İnternetten alışveriş yaptım Sürat Kargo ile göndereceklerini söylediler 17' sinde verilen kargo ayın 21 'i olmuş halen elimde değil. Kargo takip numarası ile takip ediyorum 2 gündür Malatya' da olmasına rağmen getirmediler. Şubeleri arıyorum zorla birilerini bulursam soruyorum o başka tarafa yönlendiriyor orayı arıyorum zorla ulaşabiliyorum diğer tarafa yönlendiriyorlar.

En son verdikleri numaraya ulaşamıyorum. Bundan sonra Sürat Kargo ile çalışan sitelerden alışveriş yapmayacağım.

Gökhan E. 350 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan E.24 Nisan

    Bugün aylardan Nisan ve günlerden pazartesi ayın 24 DÜ ayın 17 sine çıkan kargom halen elime ulaşmadı. Sürat kargoya bu hızlarından dolayı teşekkür ediyorum. İşin garibi İstanbul'dan 2 günde Malatya'ya ulaşan kargom Malatya içinde şubeden şubeye 5 gündür dolaşmaktadır. Hangi şubede olduğunu bilsem gidip şubeden alacağım ama kargomun akıbeti hakkında kimsenin bilgisi yok. Ayrıca Malatya kargo şubelerinin mahalle sorumluluk alanları ile bir sıkıntıları var bu durumda kolay kolay çözemezler.

  • Gökhan E.22 Nisan

    Bugün ayın 22 si ve kargo gelmedi

  • Sürat Kargo Müşteri Temsilcisi21 Nisan

    Sayın Gökhan E., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da cozummerkezi@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön