Ömer D. Teşekkür Mesajı

İlgisi için Murat bey'e teşekkür ederim.

Sürat Kargo Çiftlikköy Şubesi Görevini Yapmıyor.

Ömer D. |

Yalova/Çiftlikköy şubesindeki A**** B. adlı personelden şikayetçiyim. Normalde günde 15-20 adet kargo gönderen bir müşteriyim daha çok başka kargo firmalarıyla çalışıyorum. Ancak evime yakın olduğu için arada sürat kargoyu tercih ediyorum. Şubeye her gittiğimde 5 kargomdan 3 tanesi sistem de problem var sistem yavaş şeklinde bir türlü gönderilemiyor.

En son gidişimde sizin departmanınız yok mu neden diğer kargo firmaları gibi arayıp düzeltmiyorsunuz diye sorduğumda "mail filan atmak gerekiyor. Kim uğraşacak şimdi. Siz gidin başka firmadan gönderin" cevabını aldım işini düzgün yapmadığını söylediğimde sizde bir daha buraya gelmeyin sizin işinizi yapmam şeklinde yanıt aldım.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer D.
  21 Aralık
  11:16

  İlgisi için Murat bey'e teşekkür ederim.

 • Ömer D.
  09 Ekim
  11:10

  Benimle iletişime geçilmedi. Önce iletişime geçip sonra buraya yazsanız daha mantıklı olur. Sanki yanıtlanıp problem çözülmüş gibi imaj veriyorsunuz pek etik değil.

 • 11 Ağustos
  11:40

  Sayın Ömer D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle