Sürat Kargo Çapraz Kargolama Sonucu Ürünüm Kayboldu ve Yardımcı Olunmuyor!

Özen E. |

10.02.2016 Tarihinde soyadları tam olarak yazmayı etik bulmuyorum. m********* İle i********** Adına iki ayrı kargo gönderimi yaptım. Biri tablet diğeri notebook satın almıştı.

Kargo personelinin hatası üzerine notebook alan müşteriye tablet, tablet satın alan müşteriye ise notebook gitti. Bu hatayı düzeltmek için Sürat Kargo şubelere bilgi verdi ürünleri gerçek sahiplerine aktarmaya çalıştı. Tablet gerçek sahibine ulaştı. Ancak notebook nerede bilinmiyor.
Bu sorumsuzca davranışlarının bedelini de bana çıkartıyorlar. Ne bir geri ödeme yapıldı ne de notebook bulundu. Sürat Kargo ile bir daha asla çalışmam. Yaptıklarının sorumluluklarını almıyorlar.

Etiketler :

Kayıp Kargo/Gönderi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  11:25

  Sayın Özen E.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle