Sürat Kargo Çağrı Merkezi ve Şubeleri Telefonları Yanıtlamıyor!

Sevgi D. |

Şirket tarafından yurt içine 750-1000 adet takvim gönderimi yapacağız. Bunun için öncelikle fiyat bilgisi almak gerekiyor. En yakın şubeyi aradım fakat telefonlarımıza yanıt alamıyoruz diğer şubeleri aradığımızda da aynı şekilde. Müşteri hizmetlerini arayıp derdimizi anlatmaya çalıştık bize cep numarası verdi (05533494810) aradığımızda kullanılmamakta olan cep numarasını olduğunu öğrendik.

Son bir iyi niyetle tekrar tekrardan müşteri hizmetlerini aradık ki ulaşmak epey zaman aldı. Telefona cevap veren bayan kendisinin konuşmak istediğimiz şubeye ulaşmaya çalışacağını söyledi ve bekletmeye aldı aradan geçen 20 dk.'dan sonra da telefonu bir güzel suratıma kapattı!

Etiketler :

Şube Erişim Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgi D.
  18 Kasım
  17:24

  Şirket tarafından Yurtiçine 750-1000 adet takvim gönderimi yapacağız. Bunun için öncelikle fiyat bilgisi almak gerekiyor. En yakın şubeyi aradım fakat telefonlarımıza yanıt alamıyoruz diğer şubeleri aradığımızda da aynı şekilde. Müşteri hizmetlerini arayıp derdimizi anlatmaya çalıştık bize cep numarası verdi (05533494810) aradığımızda kullanılmamakta olan cep numarasını olduğunu öğrendik. Son bir iyi niyetle tekrar tekrardan müşteri hizmetlerini aradık ki ulaşmak epey zaman aldı. Telefona cevap veren bayan kendisinin konuşmak istediğimiz şubeye ulaşmaya çalışacağını söyledi ve bekletmeye aldı aradan geçen 20 dk dan sonra da telefonu bir güzel suratıma kapattı. Siz siz olun sürat ile çalışmayın! !

 • 17 Kasım
  15:46

  Sayın Sevgi D.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle