Sürat Kargo Bu Saat Oldu, Nereyi Aradıysam Bir Çözüme Ulaşamadım!

Gökçe A. |

Sürat Kargo bunu alışkanlık edinmiş!
Dün tarafıma gelen bilgilendirme mesajında kargomun 09.09.15 tarihinde elime ulaşacağı bilgisinden sonra bugün merak edip sorgulama numarası ile Sürat Kargo'nun sitesine giriş yaptım. Ancak gönderici şubede çalışan arkadaşların, söylenen ve kargo paketinin üzerinde eksiksiz bir şekilde yazılan adresi değil de, başka bir adresi girmeleri sebebiyle kargom ikamet ettiğim ile ulaşmış ancak başka bir adrese gönderilmek üzere şubede beklemede kalmıştır. İçeriği manevi yönden benim için çok çok değerli olan kargom ne yazık ki bunca çabama rağmen tarafıma ulaşmamış olup, aynı zamanda çalışan personelin de son derece kaba ve ilgisiz olması da beni ayrıca üzmüştür.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  09:20

  Sayın Gökçe A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle