21 Kasım 2015

Sürat Kargo Bu Kadar Olmaz!

N11' den farklı zamanlarda satın almış olduğum ürünler maalesef Sürat Kargo ile gönderildi. İlk siparişimde satın aldığım sitede adresim düzgün olmasına rağmen isim aynı diye adrese bakmadan işaretlemişler alakasız bir adres yazılmış. Satıcı firmaları tek tek arayıp adresi düzelttirmek zorunda kaldım. 2. siparişim de 18.11.2015 tarihli kargo çıkışı oldu bugün 20 si hala şubede bekliyor ve ihbar girişi yok deniyor her zamanki gibi adresi karışık girmişler. Şubelerin hiç biri telefonlarını açmıyor. Bir daha asla Surat kargo çalışan firmalardan bir şey satın almayacağım.

Sinan 28 Okunma

Cevaplar

  • Sinan'ın Teşekkür Mesajı11 Aralık 2015

    Teşekkür ederim.

  • Sinan23 Kasım 2015

    Müşteri hizmetlerinizden arandım 21.11.2015 de acil olarak teslim ettireceğini söyledi ama ne gelen oldu ne de arayan. Şubenizi defalarca aramama rağmen zahmet edip açmıyorlar. Adres bilgilerimi de yanlış girmişler her zamanki gibi müşteri hizmetlerinizi arayıp düzelltirdim. Lütfen bugün benim kargomu teslim ettirin.

  • Sürat Kargo Temsilcisi21 Kasım 2015

    Sayın Sinan A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön