Sinan A. Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim.

Sürat Kargo Bu Kadar Olmaz!

Sinan A. |

N11' den farklı zamanlarda satın almış olduğum ürünler maalesef Sürat Kargo ile gönderildi. İlk siparişimde satın aldığım sitede adresim düzgün olmasına rağmen isim aynı diye adrese bakmadan işaretlemişler alakasız bir adres yazılmış. Satıcı firmaları tek tek arayıp adresi düzelttirmek zorunda kaldım. 2. siparişim de 18.11.2015 tarihli kargo çıkışı oldu bugün 20 si hala şubede bekliyor ve ihbar girişi yok deniyor her zamanki gibi adresi karışık girmişler. Şubelerin hiç biri telefonlarını açmıyor. Bir daha asla Surat kargo çalışan firmalardan bir şey satın almayacağım.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan A.
  11 Aralık
  13:38

  Teşekkür ederim.

 • Sinan A.
  23 Kasım
  09:30

  Müşteri hizmetlerinizden arandım 21.11.2015 de acil olarak teslim ettireceğini söyledi ama ne gelen oldu ne de arayan. Şubenizi defalarca aramama rağmen zahmet edip açmıyorlar. Adres bilgilerimi de yanlış girmişler her zamanki gibi müşteri hizmetlerinizi arayıp düzelltirdim. Lütfen bugün benim kargomu teslim ettirin.

 • 21 Kasım
  09:06

  Sayın Sinan A.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle