Pınar K. Teşekkür Mesajı

Sürat Kargo 'ya ve İbrahim Erdem Beye teşekkür ederim.

Sürat Kargo Bu İşi Bırakmalı!

Pınar K. |

09.10.2015 tarihinde gönderilen kargom 15.10.2015 tarihinde halen teslim edilmedi. Sürat Kargo tarafından gönderilen SMS'de kargomun 10.10.2015 tarihinde teslim edileceği bildirilmesine rağmen ve benim 12.10 - 13.10 ve 14.10.2015 tarihlerinde hem genel merkez, müşteri ilişkileri departmanı hem de Ankara bölge müdürlüğü ile yaptığım ayrıca e-mail ile bildirdiğim durum yetkililer tarafından kabul edilip ve hemen ilgileniyoruz demelerine rağmen halen gelmedi.

Merkez ile şubeler arasında kopukluk mu var yoksa kimse kimseyi takmıyor mu anlamadım gitti. Velhasıl ciddiyetsiz ve sorumluluk sahibi olmayan bir firma.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar K.
  18 Aralık
  14:57

  Sürat Kargo 'ya ve İbrahim Erdem Beye teşekkür ederim.

 • 15 Ekim
  11:15

  Sayın Pınar K.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle