30 Mart 2016

Sürat Kargo Bir Türlü Ulaşamama...

5401067**** takip numaralı gönderimin ne zaman Atalar şubesinde olacağına dair hiçbir yerden bilgi alamadım. Atalar şubesini aradım tam 4 kez ama birinde tenezzül edip telefona bakmadılar.
Akabinde çağrı merkezine durumu bildirdim ve şube kapanmadan durum hakkında bilgi verilmesini rica ettim fakat o da ne saat 17:33 ama oradan da 1,3 saattir haber yok. Sizin gibi kargo firması olmaz. Gidip kendim kontrol edeceğim. Bu durum için de sizi tüm kamuoyuna şikayet ediyorum. Bir kez ulaşılabilir olur.

Selçuk 84 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 09 Kasım 2016

    Teşekkürler ama bu sabit metin şubelerinizin telefona bakmalarını sağlamamış. Üzgünüm, bu durum şubelerin ve çağrı merkezlerinin kalitesini artırır diye çok ümitliydim ama başarısız sonuç.

  • Sürat Kargo Temsilcisi30 Mart 2016

    Sayın Selçuk K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön