Sürat Kargo Bir Kere de Zamanında Teslim Edin!

Buket Nimet D. |

Kitapdenizi.com'dan almış olduğum kitaplar ne yazık ki anlaşmalı olduğu Sürat Kargo ile tarafıma gönderildi. 07.03.2014 tarihinde kargo tarafından 08.03.2014 tarihinde kargomun teslim edileceğini bildiren mesaj gönderildi.ürünün kargoya verildiği şehir Ankara, teslim edileceği şehir İstanbul.

Saat 17:23 ve kargo teslim edilmeyince aradığım çağrı merkezi çalışanı cumartesi saat 15:00'a kadar çalışıldığını ve teslimatın pazartesiye kaldığını söyledi. Kargo şubesi ile evim yürüyerek
5 dakika uzaklıkta. Bu mesafeye bile ürün teslim edemeyen kargoya güvenim kalmamıştır.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buket Nimet D.
  19 Mart
  17:19

  19 mart günü şahsımı arayarak kargoyu geç teslim eden şube ile ilgili gerekli uyarı ve düzeltmelerin yapıldığını bildirler.Kargo teslimatı ile ilgili olarak hassasiyetlerini ve müşterilerin bu konulardaki uyarı ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu söylediler.Şikayetimi dikkate aldıkları için teşekkür eder,hiç bir müşterinin benim gibi sıkıntılarla karşılaşmaması için daha özenli çalışacaklarını umut ederim.Yaptığımız konuşma sonucu bundan sonrası için olumlu düşünmeme sebep oldular,umarım yanılmam.

 • 10 Mart
  09:52

  Sayın Yetkili;

  İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü