09 Mart 2016

Sürat Kargo Bir Daha Asla!

Dün kargonun eve geleceğini bildiğimden okula gitmedim evde kaldım kargoyu karşılamak için. Öğle vakti telefonumdan arandım ve kargo için geldiklerini ve evde kimse bulamadıklarını bu yüzden Denizköşkler şubesinden kendimizin almamız gerektiğini belirttiler. Bende sabahtan beri evde olduğumu ve duymama gibi bir imkan olmadığını söyledim. Biraz zorlayınca bu sefer " sokakta çalışma vardı giremedik" demeye başladılar.

Bende üst sokakta çalışma olduğunu bizim sokağın müsait olduğunu söyledim. Bu sefer yarın tekrar geliriz dediler. Bugün ise arayıp adresimin yanlış olduğunu öyle bir apartman isminin bulunmadığını söylediler. Kibarca 20 yıldır aynı apartmanda oturduğumu ve isminin de hiç değişmediğini belirttim. Uzun bir dil döküş sonucu işlerini yapmaya ikna ettim onları. Ana fikir: Sürat Kargo kadar işine ciddiye almayan, lakayt ve gereksiz bir kargo firması daha yok. Bir daha asla.

Ece 54 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Mart 2016

    Sayın ECE T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön