25 Kasım 2015

Sürat Kargo Bir Ay Gecikmeli Olarak Getirilen Kargo!

23.10.2015 tarihinde İspir Mal Müdürlüğü tarafımıza çıkışı yapılan kargomuz 25.11.2015
tarihinde tarafımıza 2 iş gününde gelmesi gereken kargo 1 ay sonra kargo poşeti ve antetli zarf açık olarak teslim edilmiştir. Bomonti Şubesi’nden M. Bey kargo poşetinin üzerindeki adresin yanlış olduğundan dolayı kargo poşetinin ve evrakın bulunduğu zarfın açıldığını söyledi.

Kargo poşeti üzerindeki adres bilgisi yetersiz olsa dahi üzerindeki cep telefon numarasında ulaşılabilir veya da evrakın içinde bulunduğu antetli zarf üzerinden adres ve telefon numaralarımız bulunabilirdi. Zarfın içerisinde bulunan kişiye özel ve çok gizli olan evrakımız başkaları tarafından açılmıştır.

Pelin 60 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi25 Kasım 2015

    Sayın Pelin S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön