01 Haziran 2016

Sürat Kargo Belgesiz Mal Taşıma, Belgesiz Kapıda Ödeme Tahsil Etme..

31/05/2016 11:30'de kapıda ödemeli kargo teslim edildi. 110 TL tahsilat yapıldı, belge verilmedi. Ambar fişi- fatura- taşıma irsaliyesi- mal irsaliyesi- kısacası hiçbir evrak verilmedi. Gelen ürün sipariş edilen ürün değil- göndericiye ulaşılamıyor, irtibat sağlanamıyor.

0850 2020202 yardımcı olmadı- Hakan Bey. Parkop Bursa Şubesi -V*** bey yardımcı olmadı. Kargonun gönderici tarafından ilk teslim alan şube müdürü A*** bey telefonumu alıp bilgi vereceğini söyledi. Bugün 01/06/16 hala arayan soran yok.

1-Gönderici bilgileri nasıl tam alınmaz?
2-Mala ait bir evrak nasıl alınmaz?
3-Taşımaya ait bir belge nasıl düzenlenmez? İstedim verilmedi.
4-Tahsilat yapıldığına dair bir belge nasıl verilmez?

Türkan 112 Okunma

Cevaplar

  • Türkan28 Haziran 2016

    28/06/16- bu güne kadar sorunuma çözüm bulunamadı. Param iade olacak denildi ancak gelen giden yok. Teşekkür anketi için 10 defadan fazla arandım- ancak param ödenmedi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Haziran 2016

    Sayın Türkan Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön