16 Aralık 2014

Sürat Kargo Başarısız Bir Firma!

05/12/2014 tarihinde N11.com aldığım ürünü Sürat Kargo aracılığıyla tarafıma ulaştırılmak üzere verildi Sürat Kargo'ya şayet 16/12/2014 bu güne kadar halen elime ulaşmadı bütün bilgilerin tam olmasına rağmen adresimin elime henüz ulaşmadı kargom.

Bu süre zarfında Sürat Kargo'yu defalarca aramama rağmen telefonuma cevap verilmedi. Bugün arandım adresime getiremiyorlarmış gidip şubeden almam gerektiğini söylediler. Konya Çumra ilçesindeyim şubeyle aramızda 80 km var şubeye ulaştığımda kargonun orada olmadığı söylendi. Müşteri hizmetlerini arayıp şikayet etmek istedim ama ne yazık ki içler acısı bir halde bir hakaret etmedikleri kaldı ilçelere kargo hizmetleri yokmuş hangi çağda yaşıyoruz ya!

Evren 451 Okunma

Cevaplar

  • Evren 23 Aralık 2014

    Şikayet Hususunda bilgilendirme gerçekleşmemiştir. 23.12.2014 tarihinde sürat kargonun aracı bulunduğum yere gördüğüme rağmen,sorunun gerçekleştiği zaman niye böyle gelin alın tarzında yaklaşımda bulundu?

  • Sürat Kargo Temsilcisi16 Aralık 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön