08 Ocak 2016

Sürat Kargo Aynı Şehirden Gelen Kargo 3 Günde Teslim Edilecekmiş.

2 gün önce verdiğim sipariş aynı gün Sürat Kargo'ya teslim edilmiş. 2 gün sonrasında bugün aradım aktarmada olduğu ve yarın teslim edileceği söylendi. Hayatımda bu kadar kötü bir kargo şirketi görmedim. Aldığım yerle aramda 15 km var. Keşke yürüyerek gidip alsaydım. Sorumsuz firma.

Çağrı 32 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı08 Ağustos 2017

    Kargoyu gidip kendim aldım. Kimsede yardımcı olmadı.

  • Çağrı18 Ocak 2016

    Tesellüm numarası y5 556524 ayın 7 sinde kargoya verilmiş. şu an 18 i ve paket hala bana ulaşmadı. İlgili şubeyi arıyorum biz 2 kez getirdik yıllık izinde olduğunuz için teslim edemedik diyorlar. Şirkette santrale soruyorum öyle bir şey gelmedi gelse teslim alırız diyor. Çalıştığım şirkete he rgün kargonuz geliyor onlarla beraber gönderin diyorum. Maalesef kendiniz gelip alacaksınız şubeden diyorlar. Alışverişlerimde bir daha asla sizi tercih etmeyeceğim. Satıcıları özellikle tembihleyeceğim. Mng yurtiçi gibi firmalar varken siz daha çok yol almanız gerekir.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Ocak 2016

    Sayın Çağrı B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön