26 Nisan 2016

Sürat Kargo Asla Doğru Adrese Gelmiyor.

Sürat Kargo istikrarlı olarak yanlış adrese kargo gönderiyor. Hem de her seferinde farklı bir adrese. 4 kez üst üste yanlış adrese paketimi gönderdiler. Hem de biri yanlış şehre gitmiş. Sonunda kargo elime ulaşıyor ama her seferinde uğraşmak zorunda kalıyorum. Bu hatayı yapmamak için de belli ki çok büyük bir çaba göstermiyorlar.

Simge 47 Okunma

Cevaplar

  • Simge26 Nisan 2016

    Müşteri İlişkileri Müdürlüğünden benimle iletişime geçen Yasemin Hanıma, problemimi çözmek için çaba gösterdiği ve konuyla ilgilendiği için teşekkür ediyorum ancak Sürat Kargo'nun şube çalışanlarının yanlış adres girmesinden kaynaklı bu sorunu tekrar yaşayabileceğimi düşündüğüm için bu firmayla tekrar çalışacağımı düşünmüyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi26 Nisan 2016

    Sayın Sİmge S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön