09 Kasım 2015

Sürat Kargo Antalya Varsak Şubesi Telefonlarına Hiç Bakmıyor.

İnternet ortamından birçok defa alışveriş yaptım ve bunların çoğunda firmalar kargo şirketi olarak Sürat Kargo'yla çalışmaktalar. İkame adresime en yakın olan Sürat Kargo Antalya Varsak şubesinden şikayetçiyim.

Nedeni ise kargolarım hakkında bilgi almak için Sürat Kargo varsak şubesini aradığımda telefonlarına hiç cevap vermiyorlar. Hatta kargo şirketinin önünden aradığımda içeride insanlar olmasına rağmen bakmıyorlar. Bu başıma 1-2 değil birçok kez geldi. Son olayda ise buraya yazma gereksinimi duydum. Hatta internetten Sürat Kargo'ya şikayetimi bile ilettim. Ama tabiri caizse aynı tas aynı hamam. Müşteri ile ilişki sıfır.

Hakan 53 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Kasım 2015

    Sayın Hakan T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön