Tolga Ç. Teşekkür Mesajı

Genel merkezden hemen ilgilenildi teşekkürler. Telefonda benimle görüşen hanımefendi de son derece ilgiliydi. Kargom az önce geldi. Arkadaş izne çıktığını söyledi saçma geldi.

Sürat Kargo Ankara Yapracık Mobil Şube Ürünümü Teslim Etmiyor!

Tolga Ç. |

03/11/2015 tarihinde kargoya ulaşan ancak 7 gün geçmesine rağmen halen tarafıma teslim edilmeyen kargom Sürat Kargo'nun Ankara Yapracık Mobil şubesinde bekletiliyor. Verilen iletişim No.'sunu da kesinlikle açmıyorlar. Müşteri hizmetlerini arayıp her defasında 10 dakika bekledikten çıkan arkadaş halledeceğiz, kaydınızı aldık demelerine rağmen halen gelen giden yok maalesef.

Bir daha mı asla yakınınızdan bile geçmeyeceğim ve çevremde ne kadar kişi varsa sizinle iş yapmaması için bizzat uğraş vereceğim. Bu şubeye ait sayısız aynı şekilde şikayet mevcut buna rağmen halen neden bu şubeyle iş yapar firma o da benim aklımdaki soru tabi.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga Ç.
  10 Kasım
  12:25

  Genel merkezden hemen ilgilenildi teşekkürler. Telefonda benimle görüşen hanımefendi de son derece ilgiliydi. Kargom az önce geldi. Arkadaş izne çıktığını söyledi saçma geldi.

 • 09 Kasım
  15:43

  Sayın Tolga Ç.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle