Sürat Kargo Agresif Tavırlar Sergileyen Personel!

Taner Ö. |

İçerenköy şubesindeki kargo alan Y. isimli kişiye saat 5'i geçen sürede kargo getirdim. Gönderi alamadığını iletti. Tam çıkarken kapıda hafta içi 18:30 yazan kağıt gördüm bu ne diye elimle işaret etim. İyi oku orayı dedi. Nasıl dedim iyi oku orayı iyi dedi. Şaşırdım. Bu nasıl tavır senin ki dediğim zaman ise kaşını gözünü oynatma bana karşı dedi ve kendimi tutarak kavga dövüş etmeden daha da yanaşıp kaşım gözün yakınında dedim herhangi bir laf söylemediği için yanından uzaklaştım. Kaşını gözünü oynatma demek ne demektir sizce? Kavga dövüş etmeye hazırım demektir. Bunu daha önce başka kişilere yaptıysa cezai işlem zamanı gelmiştir. İsmini sorduğumda dur kağıda yazayım dedi yazdı, uzatıyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  09:17

  Sayın Taner Ö.,

  Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da musterihizmetleri@suratkargo.com.tr kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir.

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Sürat Kargo A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Müdürlüğü
  #süratleözenle