20 Ekim 2016

Sürat Kargo Adresten Alınmayan Kargo!

19.10.2016 tarihinde, bulunduğum adrese hizmet veren Cerrahpaşa şubesini kurye çağırmak için aradım ama açan olmadı. Defalarca aramama rağmen açılmadı. Ben de kuryeyi öğle saatlerinde çağrı merkezinden talep ettim. Ancak saat 17:00'e kadar gelen olmayınca tekrar şubeyi aradım ve yine açan olmadı. Yine çağrı merkezini aradım ve durumu izah ettim. Konuşma esnasında yetkili şubeyle iletişime geçti. Saat 18:00'a kadar alım yapıldığını ve gelineceğini söylediklerini aktardı. Ancak gelen olmadı. Eskiden böyle konularda şikayet yazmazdım ama sadece 1 telefon kaydıyla bile gelinmesi gerekirken bu kadar uğraşmaya rağmen cevap verilmeyen telefonlar olunca ve kargonun alınacağı söylenip alınmayınca, şikayet olarak yazıyorum. Bir ihtimal düzelir böyle şeyler. Herhangi bir işlem numaram yok, isimden kayıtlara ulaşıyorlarmış. Anlattığım konu hakkında şikayetçiyim.

Sarper 200 Okunma

Cevaplar

  • Sarper'in Teşekkür Mesajı22 Ekim 2016

    Şikayetvar ekibinden Emel Hanım kargo şirketiyle iletişime geçti, teşekkürler. Ortak çabalarla sorun halloldu. Ancak şube telefonuna ulaşma konusunu kargo şirketinin mutlaka düzeltmesi gerektiğini düşünüyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Sarper Ç., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön